Недригайлівський 
МНВК
Понеділок, 2020-02-24, 1:08 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини та оголошення [40]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Монмолодьспорт
president.gov.ua
Сумська ОДА
НедригайлівськаРДА
Управління освіти
СОІППО
ХРЦОЯО
ПедПРЕСА

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат – навчально-виховний комплекс, який задовольняє потреби громадян, організовує їх добровільну продуктивну працю та забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей, наявних умов. Комбінат є центром трудової підготовки учнів загальноосвітніх шкіл району.

На околиці Недригайлова, серед білокорих беріз та зелених ялин стоїть красива будова Недригайлівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який створений в 1978 році на базі приміщення Недригайлівської початкової школи. Враховуючи місцеві потреби в кадрах спочатку були запроваджені такі профілі виробничого навчання: автосправа, тракторна справа, слюсар-електрик, оператор машинного доїння, швейна та торгівельна справи. Біля витоків створення комбінату стояли начальник відділу освіти райвиконкому Назаренко Віталій Іванович, секретар райкому компартії України Короткий Василь Федорович, та найбільше роботи лягло на плечі призначеного директором МНВК Темченка Петра Івановича. Оформлення класних кімнат, укомплектування їх відповідно до типового положення про навчальні кабінети, створення автопарку, будівництво автогаражів, майстерень, котельні, їдальні – це неповний перелік робіт, які виконувалися педагогічними працівниками в перші роки роботи міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Продовжив удосконалення навчально-виробничого процесу Чортенко Микола Іванович, який був директором МНВК з 1989 по 2000 рік. Кожен з керівників дбав про розширення навчально-виробничого комбінату, дбав про створення належних умов для навчання учнів 10-11класів шкіл району, а це і організація підвозу, і організація гарячого харчування, адже діти перебувають в комбінаті більшу половину дня, це і організація позаурочних виховних заходів.

У навчальному закладі створені всі належні умови для   оволодіння робітничими професіями. Діяльність педагогічного колективу направлена на  навчання і виховання старшокласників, на забезпечення виконання Законів України  « Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», « Про мову», Указів Президента щодо розвитку освітніх галузей. На даний час педагогічний колектив працює над впровадженням Державних стандартів професійної –технічної освіти.   В комбінаті навчається 226 учнів, яких навчає 8 вчителів та 4 майстра виробничого навчання. Зважаючи на профіль навчального закладу, вчителями багато уваги приділяється профорієнтаційній роботі серед учнів. В комбінаті щорічно проводиться конкурс «Кращий за професією».

 Педагогічний колектив ставить перед собою завдання:

 - підвищення кваліфікації педагогів шляхом впровадження інноваційних технологій в навчально-виробничий процес;

- створення умов для розвитку і самореалізації особистості , її професійного самовизначення, самовираження та самоутвердження, як громадянина України, здатного ефективно працювати , зміцнювати суверенну незалежну державу;

-продовжити практику укладання договорів про співпрацю з загальноосвітніми школами;

-впроваджувати в свою роботу нові державні стандарти професійно-технічної освіти;

-          продовжити роботу над удосконаленням навчально-матеріальної бази МНВК. 

Форма входу
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz